«ЭТОТ ГОРОД – ЧАСТЬ МОЕЙ ДУШИ»

Ці слова стали епіграфом до літературного вечора, який провели члени літературної студії, присвяченого пам’яті запорізького письменника М.Ласкова - 18 грудня, у кабінеті української літератури. Тут зібралися, крім студійців, учні гр. 11 та 62 за чашечкою чаю, щоб послухати очевидців, що знали поета, спілкувалися з ним, та які бережуть пам’ять про цю прекрасну людину, якої нема серед нас уже 10 років.

Почався вечір з фільму, що підготувала Рада самоврядування, на чолі з президентом Ігорем Морозовим, на конкурс «Моральний вчинок» , який став кращим у області серед навчальних закладів ПТО. Гостями вечора були: Стариковський Олександр Олександрович – член Спілки композиторів, поет, художник, який дружив з М.Ласковим, малював його портрети, писав пісні на слова поета: «Полевой соловей», « Любовь», «Как меняется женщина». Стариковський розповідав про письменника, про його чудові риси характеру, співав пісні, що написав на слова поета.

Серед гостей також була Базилевська Ганна Прокопівна, поетеса, яка вдячна Ласкову за те, що він допоміг у виданні двох збірок її віршів. Вона з великим хвилюванням говорила про поета, читала свої вірші, присвячені Ласкову. Власюк Галина Кирилівна розповідала про те, як Ласков неодноразово виступав перед учнями училища, де вона працювала, і з якою цікавістю слухали всі розповідь про підпільну організацію Гончара, що діяла на території «Запоріжсталі» під час ВВ війни, героїв його книги «Повість про вічний вогонь».

Згадували про Ласкова, читали його вірші і співробітники ліцею: Білоіван Н.А., Ласкова Н.М., Волощенко А.Ф., які довгий час спілкувалися з поетом.

Учні ліцею: Панченко Єлизавета, Літвінова Світлана, Бондаренко Сергій, Максимов Богдан читали вірші поета, говорили про закоханість поета в наше рідне місто Запоріжжя, і лейтмотивом зустрічі з поезією були рядки поета:

Я сроднился с городом моим,

Очень древним, очень молодым.

Знаю биографии людей,

Шумных улиц, звонких площадей.

Города другие хороши,

Этот город – часть моей души.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 50)

Іменинники Травня

Вітаємо Іменинників:Мазенков А.Є. 08.05

Федорова В.В. 31.05


Бажаю кохання, гарних подій,
Здійснення задумів,планів і мрій
Щастя квітучого, злетів найвищих,
Шляхів до мети легких і найближчих.

 

Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 12)

 Календар

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Популярне

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх