«ЭТОТ ГОРОД – ЧАСТЬ МОЕЙ ДУШИ»

Ці слова стали епіграфом до літературного вечора, який провели члени літературної студії, присвяченого пам’яті запорізького письменника М.Ласкова - 18 грудня, у кабінеті української літератури. Тут зібралися, крім студійців, учні гр. 11 та 62 за чашечкою чаю, щоб послухати очевидців, що знали поета, спілкувалися з ним, та які бережуть пам’ять про цю прекрасну людину, якої нема серед нас уже 10 років.

Почався вечір з фільму, що підготувала Рада самоврядування, на чолі з президентом Ігорем Морозовим, на конкурс «Моральний вчинок» , який став кращим у області серед навчальних закладів ПТО. Гостями вечора були: Стариковський Олександр Олександрович – член Спілки композиторів, поет, художник, який дружив з М.Ласковим, малював його портрети, писав пісні на слова поета: «Полевой соловей», « Любовь», «Как меняется женщина». Стариковський розповідав про письменника, про його чудові риси характеру, співав пісні, що написав на слова поета.

Серед гостей також була Базилевська Ганна Прокопівна, поетеса, яка вдячна Ласкову за те, що він допоміг у виданні двох збірок її віршів. Вона з великим хвилюванням говорила про поета, читала свої вірші, присвячені Ласкову. Власюк Галина Кирилівна розповідала про те, як Ласков неодноразово виступав перед учнями училища, де вона працювала, і з якою цікавістю слухали всі розповідь про підпільну організацію Гончара, що діяла на території «Запоріжсталі» під час ВВ війни, героїв його книги «Повість про вічний вогонь».

Згадували про Ласкова, читали його вірші і співробітники ліцею: Білоіван Н.А., Ласкова Н.М., Волощенко А.Ф., які довгий час спілкувалися з поетом.

Учні ліцею: Панченко Єлизавета, Літвінова Світлана, Бондаренко Сергій, Максимов Богдан читали вірші поета, говорили про закоханість поета в наше рідне місто Запоріжжя, і лейтмотивом зустрічі з поезією були рядки поета:

Я сроднился с городом моим,

Очень древним, очень молодым.

Знаю биографии людей,

Шумных улиц, звонких площадей.

Города другие хороши,

Этот город – часть моей души.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх