Зустріч з воїнами до Дня Захисника Вітчизни

 Мужність і гідність, совість і розум - ці слова характеризують відважних чоловіків-захисників Вітчизни, свято яких ми відзначаємо 23 лютого. У нашому ліцеї це свято розпочалося 22 лютого з поздоровлення майстрів виробничого навчання хлопців, майбутніх захисників Вітчизни. Дівчата теж поздоровляли одногрупників. А ось група 20 та 162 запросили до себе на свято ветеранів ліцею, що служили у армії у 60-ті та 70-ті роки минулого століття і провели з ними пресс-конференцію. У гості вони запросили Жуковського Василя Івановича, Хижняка Валерія Івановича, Петра Івановича Буравого.

 

 

Ця зустріч пройшла як рольова гра. У ролі кореспондентів запорізьких газет виступали учні групи 162. Вони запитували гостей: де вони служили, у яких військах, у яких містах, які взаємовідносини у той час були у армії, які епізоди з служби їм запам’яталися на все життя, чи підтримують вони стосунки зі своїми армійськими друзями. На всі ці питання гості відповідали змістовно та відверто. Особливо запам’яталась розповідь Петра Івановича про армійський альбом, який він приніс на зустріч, про дружбу між солдатами різних національностей, про взаємодопомогу між воїнами. Особливо зворушливо розповів наш гість про випадок у армії, коли два хлопці посварилися при передачі варти і один з них ударив другого по обличчю. Командир роти хотів передати справу у штрафбат. І всі його товариші по службі стали на захист свого однополчанина. Вони пішли до командира частини, дали відмінну характеристику своєму товаришу, сказали що це сталося випадково, що вони беруть його під свій захист і таким чином врятували солдата від штрафбата.

Василь Іванович зворушливо розповів про свою службу у Чехословаччині під час миротворчої операції у 1968 році, Валерій Іванович про службу у Підмоскв’ї у військах ПВО. Для гостей учні Чадов Ю. та Гундарєв Т., Панченко Є. виконали пісні на військову тематику. Учні поздоровили гостей зі святом квітами та подякували за дуже цікаву зустріч, яка дала їм уявлення про службу в армії 60-70-років.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Іменинники ГРУДНЯ

Вітаємо іменинників:


Цигипа В.А. 01.12

Кучерявий Р.Р. 09.12

Лисиця І.В. 09.12

Цигипа В.В. 12.12

Мітрова Ю.В. 30.12


Нехай цей день прекрасним буде
І всі збуваються мрії.

Хай сонце світить вам усюди 
І усміхаються квіти.


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 20)

Міністерство освіти і науки України - http://mon.gov.ua/

Департамент професійно-технічної освіти - http://mon.gov.ua/about/departamenti/departament-profesijno-texnichnoyi-osviti.html

НМЦ ПТО у Запорізькій області - http://nmc-pto.zp.ua/

Український центр оцінювання якості освіти - http://rc.dnepr@testportal.com.ua

 Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх