ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ У ЛІЦЕЇ

17 квітня у ліцеї проводився обласний семінар – практикум викладачів комп’ютерних дисциплін ПТНЗ. Тема семінару: «Використання нестандартних форм проведення уроків виробничого навчання».

На семінарі - практикумі був проведений відкритий нестандартний урок – ділова гра з виробничого навчання за темою: «Робочий день у сервісному центрі «Кулібін» з ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки. Цей урок провели наші майстри : Коцур Алла Іванівна та Долгов Олег Володимирович з групою 10, третього курсу.

Алла Іванівна познайомила присутніх з темою, метою, завданням уроку та з учнями, що будуть виконувати роль адміністратора, кореспондента, майстрів сервісного центру, клієнтів.

 

 

Адміністратор фірми - Морозов Ігор розповів нам про центр, який працює у Запоріжжі уже три роки, познайомив з майстрами (учнями групи):Савченко Сергієм, Мельниченко Олександром, Пузь Дмитром, що ремонтують комп’ютерну техніку, з кореспондентом газети «Вісті» Руденко, яка прийшла у центр, щоб написати статтю у газету про роботу центру та з практикантами, що проходять виробничу практику та допомагають майстрам ремонтувати техніку.

Починає роботу адміністратор Морозов з інструктажу з безпеки життєдіяльності , а потім запрошує клієнтів зі своїми процесорами підійти до майстрів, що роблять діагностику та роз’яснюють клієнтам яка у них проблема з процесором та що можна зробити, щоб він працював бездоганно. Всі поломки майстер демонструє на екрані і клієнт може за ними спостерігати. Кореспондент газети теж працює з адміністратором, вивчає роботу сервісного центру.

Дуже добре розповідає майстер Мусазаде В. про роботу паяльної станції , яка виконує різноманітні роботи, що необхідні для ремонту ком’ютерної техніки.

В кінці уроку майстри підводять підсумки , виставляють оцінки за роботу та дякують адміністратора за уміння організувати роботу сервісного центру «Кулібін».

Аналізуючи проведення уроку, присутні на семінарі викладачі та майстри виробничого навчання, одностайно схвалили роботу учнів на уроці, відзначили прекрасну роботу майстрів, що підготували урок, між предметний зв’язок на уроці з економікою, етикою, спецтехнологією.
Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Солдатенко Сергій Іванович підбив підсумки уроку та відбіркового регіонального Х11 Всеукраїнського чемпіонату «Екософт» серед учнів ПТО . Переможцем цього чемпіонату став учень групи 10 Морозов І., якому було вручено Диплом 1 ступеня. Ми від душі поздоровляємо Ігоря з перемогою, бажаємо успіхів у подальшій роботі та навчанні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 73)

Іменинники ГРУДНЯ

Вітаємо іменинників:


Цигипа В.А. 01.12

Кучерявий Р.Р. 09.12

Лисиця І.В. 09.12

Цигипа В.В. 12.12

Мітрова Ю.В. 30.12


Нехай цей день прекрасним буде
І всі збуваються мрії.

Хай сонце світить вам усюди 
І усміхаються квіти.


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 18)

 Календар

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх