СУЧАСНА МОЛОДЬ ВИБИРАЄ ПРОФЕСІЮ

Вибір професії…Яким глибоким змістом переповнене це, здавалося б, звичне словосполучення, скільки в ньому приховано емоцій, тривог, сподівань. Адже це не лише вдале чи невдале рішення юності, а й подальша доля людини, активне, творче, радісне життя або ж пасивне збайдужіле існування. Вдалий вибір професії – одна з головних складових і умов людського щастя, усвідомлення своєї потрібності у суспільстві.

 

 

Процес професійного самовизначення є досить складним, на нього здійснюють вплив різні фактори, один з яких - інформованість про професії. Ось такий круглий стіл «Я вибираю професію» і відбувся у Запорізькому правобережному професійному ліцеї 19 вересня 2013 року. На засідання круглого столу були запрошені учні 11 класів шкіл Правого берега № 73,104,89,22. Проводився цей захід за ініціативою ліцею та Правобережного центра зайнятості.

 

 

Почалося засідання з виступу заступника директора з виховної роботи ліцею - Білоіван Наталії Андріївни, яка познайомила присутніх з історією ліцею, з тими професіями, які є у нашому ліцеї для підготовки спеціалістів робітничих професій, з учнями, членами Ради самоврядування ліцею. Розповідь Наталії Андріївни супроводжувалася демонстрацією фільмів про ліцей.

Були присутні гості:

Головний спеціаліст відділу організації профорієнтації обасного центру зайнятості - Кучер Т.Л., начальник відділу активної підтримки правобережного району центра зайнятості - Харабед І.Л., спеціаліст первшої категорії відділу кадрів заводу ЗТР - Захарченко О.І.

Презентацію професій ліцею провели майстри виробничого навчання:

§ Горєлов Сергій Олександрович - оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;

§ Горбич Ольга Іванівна - газоелектрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;

§ Коцур Алла Іванівна - оператор комп’ютерного набору, електромеханік по ремонту та обслуговуванню з лічильно обчислювальних машин;

§ Хижняк Валерій Іванович - слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів;

§ Долгов Олег Володимирович - майстер з діагностики автомобілів.

 

 

Від імені учнів Ради самоврядування виступив учень гр. 11 Потапов Андрій, який у цьому році став переможцем Міжнародного конкурсу з  комп’ютерної графіки. При проведенні майстер-класу учні шкіл з задоволенням працювали з комп’ютерами, зварювальними апаратами, електричним приладдям.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх