ВИБОРИ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Учнівське самоврядування в нашому ліцеї існує декілька років. При створені самоврядування в ліцеї враховувались специфіка нашого навчального закладу, основні напрямки діяльності за фахом, традиції колективу, проблеми та інтереси наших учнів. Кожен учень нашого ліцею має можливість до самореалізації особистості та формування лідерських якостей. Формувалась Рада самоврядування шляхом проведення виборів.

 

В жовтні місяці висувалися кандидати від кожної учнівської групи, виборний процес проходив неупередженно. Всі кандидати мали право свободи передвиборної агітації та рівні можливості. Кожним кандидатом була представлена програма діяльності. На передодні виборів між кандидатами була проведена дискусія з проблем учнівського самоврядування. Кожен кандидат мав право захисту своєї програмної діяльності (згідно графіку вівся прийом учнів, виступи на лінійці, агітаційна робота в групах, розповсюдження агітаційного матеріалу). В виборах прийняли участь всі учні ліцею та весь педагогічний колектив.

 

Наші кандидати :

Літвінова Світлана - займається ліцейнимсайтом, де намагаласянадати інформацію по кожній події що відбувалась у ліцеї.

Миленька Карина - тішить своїмипіснями на всіхконцертах та заходах.

Лазаровський Мартін приймаєучасть у всіхспортивних змаганнях, виконуєвсі доручення Ради самоврядування.

А ось ПотаповАндрій став переможцем Всесвітньогоконкурсу з комп’ютерноїграфіки, для газети ліцею готувавпрекрасні фотографії, до Дняміста влаштував прекраснуфотовиставку, яка немогла залишити байдужимжодного учня ліцею,приймав участь уобласних конкурсах фотожурналістики. Крім цього Андрій приймавактивну участь ухудожній самодіяльності ліцею, чудовограв на музичнихінструментах та співав. Андрій спокійний,урівноважений, дисциплінований, комунікабельний - осьці якості відігралирішучу роль увиборі учнів ліцею.

 

З великою перевагоюнад іншими кандидатами Андрійпереміг у цих виборах. Ми вітаємонашого Президента Рада самоврядування з перемогою навиборах! Бажаємо успіхів уроботі Ради самоврядування! «Ні пуха, ні пера»тобі, Андрію!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 71)

Вітаємо Іменинників:


Грицюк Д.І. 12.11

Клімова О.В. 26.11

Козак В.І.  30.11

Забашта Л.Г. 07.11 

Вікторов І.В. 07.11 


Хай здоров’я, радість і достаток

Сиплються немов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято, 
І дарує Вам багато літ!


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 18)

 Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх