ДАРИ ОСЕНІ

Нашому прекрасному місту Запоріжжю та 75-річчю утворення Запорізької області була присвячена виставка «Дари осені». Вона відбулася 16жовтня і вражаларізноманітністю композицій, якіприготували учні ліцею. Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.

 

Кожний день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми, тривожить сумними звуками і подіями Осінь приходить…Тривожно і сумно, щемливо і якось незбагненно дивно. Вона приходить і залишає нам неповторні кольори: жовті, червоні, багряні. Ось такими кольорами і сяяли композиції, які приготували на виставку «Дари осені» учні всіх груп ліцею. Осінні квіти – хризантеми були у композиціях багатьох груп. А ось хлопці гр 23, майбутні слюсарі з ремонту автомобілів, написали навіть вірш «Хризантеми»:

 

 

Хризантеми нас цвітом чарують

Пізня осінь прийшла до вікна.

В холоди квіти радість дарують.

Десь дівається думка сумна.

Промінь сонця фарбує довкілля,

В небі синьому хмарки пливуть

Почорніло й померзло все зілля..

Хризантеми ж, мов зорі цвітуть.

 

 

Журі було складно визначити переможців, тому що підводилися підсумки з трьох критеріїв: презентація композицій, відповідність тематики, естетичне оформлення.

І місце – гр. 162 (Оператор з обробки інформації та комп’ютерного набору)

ІІ місце – гр. 53 (Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів)

ІІІ місце – гр. 32 (Електрозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах) та гр. 52 ( Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
avatar

Eredeti

25 травня 2015 16:35

That's really sherwd! Good to see the logic set out so well.


Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх