ОСІННІЙ БАЛ У ЛІЦЕЇ

Стало доброю традицією щорічно у кінці жовтня проводити у ліцеї осінній бал та «Хіт-Парад» і в цьому році ми не змінили своїй традиції. Радою Самоврядування ліцею було проведено свято осені «Хід-Парад 2013» яке відбулося 30 жовтня.

 

В Хіт-Параді приймали участь учасники кожної групи. Ведуча, Резніченко Віолета, перед кожним номером художньої самодіяльності групи, читала прекрасні вірші про осінь, що відповідали настрою та тематиці вечора. Учасники концерту з відповідальністю віднеслися до виконання номерів художньої самодіяльності і глядачі зустрічали кожний номер бурхливими оплесками.

 

Особливо тепло зустрічали учні ансамбль дівчат гр.63; солістку Миленьку Карину гр. 62; виконавця пісень Ю. Шатунова – Юрія Чадова гр. 32; прекрасний дует хлопців гр. 11 Кучерявого Русланата Потапова Андрія;танцювальний ансамбль гр.163; дуетдівчат гр.162.; виконавця оригінального жанру Біт-бокс учнягр.. 52 Вєстімого Владислава.

 

Переможцями хіт-параду стали учасники художньої самодіяльності гр. 63,162,52, 62,11. У голосуванні за переможців брали участь не тільки члени журі у складі: Цвєткова В.П.- директора ліцею, Білоіван Н.А.- заступника директора з НВР, керівника фізвиховання Шевцової А.П., Ласкової Н.М. – бібліотекаря, але і глядачі.

 

Наказом по ліцею переможці нагороджені грамотами та сертифікатами на право одержання премії. Кожний учасник концерту одержав справедливу оцінку своїх виступів від голови журі. Осінній бал виявив багато талантів серед учнів, які будуть приймати активну участь у заходах, що проводяться у ліцеї.

 

А ми побажаємо всім учасникам конкурсу подальших творчих успіхів!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх