Молодіжний акцент 2013

З 5 по 7 листопада в Запоріжжі пройшла VIII Всеукраїнська Виставка газетних видань молоді «Молодежный акцент 2013». Приймали участь 50 колективів газетних видань з різних областей України. Від нашого ліцею в конкурсі прийняв участь Президент Ради Самоврядування Потапов Андрій. Він представив свої фото роботи на одну з номінацій цього конкурсу та був членоморгкомітету.

 

 

Перший день виставки пройшов доволі офіційно. Андрій представив свою газету, та презентував навчальний заклад. Всі учасники конкурсу вели бесіди та обмінювались досвідом щодо написання газет. Після всієї офіційної частини учасники конкурсу були запрошені до відвідування музею «Техніки» ім. Богуслаєва.

 

 

На другий день конкурсу у Запорізькому національному технічномууніверситеті на Андрія та інших учасників чекав «Бліц» конкурс, завдання якого містило в собі написання статті за 2 години. Тему учні навчальних закладів мали вибрати методом жеребкування. Андрійова тема: «12 кроків до успіху», яку він виконав дуже добре та доволі розвернуто. Після завершення цього конкурсу всіх учасників запросили на бесіду з головним редактором Київської газети «Кореспондент», яка проходила у Центрі молоді. Всі учасники цієї молодіжної виставки мали змогу поспілкуватися з кореспондентом та задати свої питання щодо газет, які їх цікавили.Другий день усієї виставки завершився психологічним тренінгом.

 

 

Третього дня Андрій разом з усіма учасниками прийняв участь в останньому етапі конкурсу та нагородженні переможців. У цей день всі учасники мали змогу презентувати свої газети.Організатори цієї виставки: молодіжна організація «Акцент», регіональне представництво «Восток», Запорізький обласний центр молоді, профком студентів, аспірантів та докторантів Запорізького національного технічного університету, організували для учасників концерт. На при кінці виставки відбулосянагородження учасників, у якому наш Запорізький правобережний професійний ліцей з газетою «Ліцей NEWS» зайняли ІІ місце у фото-номінації, а також подяку за активну участь у організації конкурсу. Ми дуже пишемося нашим президентом Ради Самоврядування ліцею. Та бажаємо Андрію подальших успіхів.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 71)

Вітаємо Іменинників:


Грицюк Д.І. 12.11

Клімова О.В. 26.11

Козак В.І.  30.11

Забашта Л.Г. 07.11 

Вікторов І.В. 07.11 


Хай здоров’я, радість і достаток

Сиплються немов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято, 
І дарує Вам багато літ!


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 18)

 Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх