Форум самоврядування

20 листопада в Запорізькому індустріальному професійному ліцеї відбувся форум активу Ради Самоврядування, де зібрались представники 42 ліцеїв області. Від нашого ліцею були представники: президент Ради самоврядування Потапов Андрій, заступник президента Літвінова Світлана. Гостинно зустріли нас учні ліцею в костюмах українських козаків, які співали пісні, читали вірші та танцювали українські народні танці.

 

 

Після привітання, від кожного ліцея презинтована робота ради самоврядування, показували свої презентації, та розповідали про свої досягнення в роботі «Скринька Добрих Справ». В цих презентаціях брали участь 7 ліцеїв, в тому числі і наш Запорізьський правобережний ліцей, представником якого був президент ради самоврядування. У своєму звіті він розповів про діяльність Ради Самоврядування ліцею у минулому навчальному році. Після презентацій усіх представників учбових закладів, відбулося голосування, на якому нашого президента було обрано заступником голови обласної Ради самоврядування.

 

 

Я, як учасниця форуму, перейняла досвід роботи інших. Думаю, що наша Рада самоврядування буде подальше займатися корисними справами. Ми продовжимо волонтерську роботу, працюватимемо над програмою «Молодь обирає здоровий спосіб життя», випуск ліцейної газети, будемо працювати над культурологічною програмою «Моральний вчинок», проводити культпоходи до театрів, музеїв, виставок.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Іменинники ГРУДНЯ

Вітаємо іменинників:


Цигипа В.А. 01.12

Кучерявий Р.Р. 09.12

Лисиця І.В. 09.12

Цигипа В.В. 12.12

Мітрова Ю.В. 30.12


Нехай цей день прекрасним буде
І всі збуваються мрії.

Хай сонце світить вам усюди 
І усміхаються квіти.


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 20)

Міністерство освіти і науки України - http://mon.gov.ua/

Департамент професійно-технічної освіти - http://mon.gov.ua/about/departamenti/departament-profesijno-texnichnoyi-osviti.html

НМЦ ПТО у Запорізькій області - http://nmc-pto.zp.ua/

Український центр оцінювання якості освіти - http://rc.dnepr@testportal.com.ua

 Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх