Спільна відеоконференція учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької та Луганської областей

17 січня 2014 року на базі науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області та Луганського ВПУ інформаційних технологій проведено спільну відеоконференцію учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів «Лідерство - це мистецтво, якого навчаються день за днем».

 

Організаторами заходу виступили керівники науково-методичних центрів професійно-технічної освіти двох областей.


Від нашого ліцею, у відео конференції брали участь лідери самоврядуванняПотапов Андрій та Літвінова Світлана. Потапов Андрій член обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області. Він презентував благодійний проект, що визнано переможцем обласного конкурсу учнівських проектів «Любив, люблю, любитиму тебе, мій крає рідний». Нам було дуже цікаво ознайомитися з проектами лідерів професійно-технічних навчальних закладів Луганської області. Лідери обох областей ділилися досвідом роботи, розповідали про свої надбання. Спілкування з однодумцями дало багато позитиву та підтвердило, нам є до чого прагнути.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх