«Перлина» Запоріжжя – Славетна Хортиця

На честь 70-річчя визволення Запоріжжя та 75 річчя створення Запорізької області, 20 лютого Рада самоврядування Запорізького професійного правобережного ліцею відвідала острів Хортицю.

 

Члени Ради самоврядування зустрілись з завідувачем науково-просвітницького відділу Дударенко Сергієм Валерійовичем, який досить змістовно та цікаво розповів нам про історію Хортиці, та з задоволенням відповідав на наші питання. Заступник президента Ради самоврядування Літвінова Світлана виступила з пропозицією спільної співпраці «Запорізького професійного правобережного ліцею» та заповідника Хортиця. Першим кроком співпраці був подарунок від нашого ліцею - українська вишиванка та глиняні глечики. Ми виступили з ініціативою оздоблення експонатамиоднієї хатини натериторії історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» подарунками відкожного навчального закладу області. Ми звертаємося до Рад самоврядування шкіл, ліцеїв, коледжів, училищ з проханням допомогти «Запорізькій Січі» оздобити пусті бездушні хатини українськими експонатами, які знаходятьсяу музеях такуточках народознавства укожному закладі. Це дасть змогуприваблювати більше туристів до «сьомого чуда України»- славнозвісної Хортиці.

Сергій Валерійович провів нас музеєм Запорізького козацтва та звернув увагу на унікальний експонат музею - «Меч Святослава» Х століття. У майбутньому ми домовилися про співпрацю по вивченню історичних пам’яток, що знаходяться на острові Хортиця: кінний театр «Запорозькікозаки»,Скіфський стан, павільйон з кораблями запорізького козацтва.

 

 

УчніРади самоврядування з трепетому душі пройшли «СтежкоюТараса», по якій у 29 років пройшов Тарас Григорович Шевченко, 200-річчя з дня народження якого ми святкуємо у цьому році. Вінвідвідав о.Хортицю у 1834 роціпісля 15-річної розлукиз Україною. Кожен учень Ради самоврядування не мігспокійно дивитися нарядки його віршів,які були викарбуваніна гранітних каменях розташованих вздовж«Стежки Тараса», томукожен говорив добрі слова про цю чудову людину тачитав вірші Тараса. Голова Радисамоврядування Потапов Андрійзняв фільм, якийбуде продемонстровано укожній групі. .

 

 

Всі учасники цьогопрекрасного заходу звеликим задоволенням тапіднесеним настроєм поверталися додому.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Іменинники ГРУДНЯ

Вітаємо іменинників:


Цигипа В.А. 01.12

Кучерявий Р.Р. 09.12

Лисиця І.В. 09.12

Цигипа В.В. 12.12

Мітрова Ю.В. 30.12


Нехай цей день прекрасним буде
І всі збуваються мрії.

Хай сонце світить вам усюди 
І усміхаються квіти.


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 20)

Міністерство освіти і науки України - http://mon.gov.ua/

Департамент професійно-технічної освіти - http://mon.gov.ua/about/departamenti/departament-profesijno-texnichnoyi-osviti.html

НМЦ ПТО у Запорізькій області - http://nmc-pto.zp.ua/

Український центр оцінювання якості освіти - http://rc.dnepr@testportal.com.ua

 Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх