День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. За ініціативою ООН в усьому світі відзначається Міжнародний день осіб похилого віку,  в Україні  це також і День ветерана.

 


 

Це не лише можливість нагадати всім про суто людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це — і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

В нашому ліцеї 1 жовтня пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню людей похилого віку.

 

 

 

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Зважимо на те, що нинішні особи похилого віку є останніми носіями класичної культури межі XIX—XX ст. - того "золотого віку", в якому над усе були честь, вихованість, толерантність. Їхнє найбільше багатство — досвід, знання, вміння, мудрість. Це ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій і війн. Цього не маємо права забувати.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх