Всеукраїнський тиждень права

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, з метою подальшого розвитку в ліцеї системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури дітей з 08 по 12 грудня 2014 року організовано і проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках проведення Тижня правових знань були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. Протягом тижня діяла виставка юридичної літератури «Знай та поважай свої права».Відбувся літературний конкурс «Права очима дітей», конкурси малюнків, рефератів, кросвордів.

 


 

Кращими були:

Бурлакова Ганна (гр. №64) – в конкурсі кросвордів;

Набережний Михайло (гр. №154) – в конкурсі малюнків;

Харченко Олександр (гр. №154) – в конкурсі рефератів.

Класними керівниками були проведені виховні години на правову тематику «В країну прав», «Сторінками загальної декларації прав людини».

Викладач правознавства Маслова Дар`я Анатоліївна провела Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, стосовно основних напрямів державної правової політики України, розкриття основних етапів утворення та становлення України як незалежної та правової держави.

Було переглянуто документальний фільм «Права людини та правозахисна діяльність в Україні».

Для підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини та набуття навичок їх застосування у повсякденному житті поновлено інформацію в правових куточках.


 

З метою підвищення рівня правових знань учнівської молоді та виховання поваги до людини серед учнів І курсу викладач правознавства Маслова Д.А. провела олімпіаду.

Переможцями визнані:

Стеценко Короліна (гр. №64) - І місце 

Сандуленко Михайло (гр. №64) - ІІ місце

Жук Микита (гр. №14) - ІІІ місце


Цікавими для учнів був круглий стіл «Ми і закон», що провів доцент юридичних наук Дьоменко С.В., на якому він висвітив питання щодо правопорушень та злочинності, криміногенної ситуації в районі серед неповнолітніх.

Серед учнів І курсу було проведено рольову гру «Юні прокурори, судді, адвокати». Завдяки подачі інформації у цікавій формі та вирішенні низки навчально-правових ситуацій у вигляді рольової гри учні більше дізналися про правову відповідальність.

Тиждень правових знань не пройшов непоміченим. Заходи, які були проведені, знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 50)

Іменинники Травня

Вітаємо Іменинників:Мазенков А.Є. 08.05

Федорова В.В. 31.05


Бажаю кохання, гарних подій,
Здійснення задумів,планів і мрій
Щастя квітучого, злетів найвищих,
Шляхів до мети легких і найближчих.

 

Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 12)

 Календар

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Популярне

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх