Всеукраїнський тиждень права

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, з метою подальшого розвитку в ліцеї системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури дітей з 08 по 12 грудня 2014 року організовано і проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках проведення Тижня правових знань були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. Протягом тижня діяла виставка юридичної літератури «Знай та поважай свої права».Відбувся літературний конкурс «Права очима дітей», конкурси малюнків, рефератів, кросвордів.

 


 

Кращими були:

Бурлакова Ганна (гр. №64) – в конкурсі кросвордів;

Набережний Михайло (гр. №154) – в конкурсі малюнків;

Харченко Олександр (гр. №154) – в конкурсі рефератів.

Класними керівниками були проведені виховні години на правову тематику «В країну прав», «Сторінками загальної декларації прав людини».

Викладач правознавства Маслова Дар`я Анатоліївна провела Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, стосовно основних напрямів державної правової політики України, розкриття основних етапів утворення та становлення України як незалежної та правової держави.

Було переглянуто документальний фільм «Права людини та правозахисна діяльність в Україні».

Для підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини та набуття навичок їх застосування у повсякденному житті поновлено інформацію в правових куточках.


 

З метою підвищення рівня правових знань учнівської молоді та виховання поваги до людини серед учнів І курсу викладач правознавства Маслова Д.А. провела олімпіаду.

Переможцями визнані:

Стеценко Короліна (гр. №64) - І місце 

Сандуленко Михайло (гр. №64) - ІІ місце

Жук Микита (гр. №14) - ІІІ місце


Цікавими для учнів був круглий стіл «Ми і закон», що провів доцент юридичних наук Дьоменко С.В., на якому він висвітив питання щодо правопорушень та злочинності, криміногенної ситуації в районі серед неповнолітніх.

Серед учнів І курсу було проведено рольову гру «Юні прокурори, судді, адвокати». Завдяки подачі інформації у цікавій формі та вирішенні низки навчально-правових ситуацій у вигляді рольової гри учні більше дізналися про правову відповідальність.

Тиждень правових знань не пройшов непоміченим. Заходи, які були проведені, знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх