День відкритих дверей

Згідно з графіком роботи з профорієнтації 12 березня 2015 р. в Запорізькому правобережному професійному ліцеї пройшов традиційний «День відкритих дверей», на який були запрошені учні шкіл всіх районів міста та нашої області.

 

 

Незважаючи на дощ, що йшов протягом усього дня, на День відкритих дверей прийшло близько 300 відвідувачів, дехто з учнів були з батьками, що говорить про серйозність їх намірів щодо вибору майбутньої професії. Як завжди, бажаними гостями були учні школи-інтернату №4, з яким наш ліцей підтримує давні партнерські стосунки.

 

 

Педагогічний колектив ліцею заздалегідь ретельно підготувався до цього дня. Весь перший поверх був перетворений на виставково-дискусійну залу. Тут були представлені вітражі, стенди з фотографіями та корисною інформацією, на столах – вироби умільців, діючі експонати, електрично-механічні схеми тощо. Зокрема, увагу відвідувачів привертали декоративні ковані решітки, елементи оздоблення квіткових вазонів, різноманітний декор із ароматни миючих засобів та інше. Все це виробляється в ліцеї учнями й майстрами, щоб тісніше поєднувати навчання з виробничим процесом, показати зв'язок навчання з повсякденним життям.

Але не забуваємо, що «День відкритих дверей» – це, перш за все, свято – і для відвідувачів, і для працівників ліцею. Тому своїх майбутніх учнів, зокрема зі школи-інтернату №4, адміністрація та профспілковий комітет зустріли як друзів – цукерками, якими пригощали разом із учнівським самоврядуванням голова профспілкового комітету Наталя Вікторівна Кошеленко та керівник фізичного виховання Алла Павлівна Шевцова.

На другому поверсі учні створили своєрідну концертну залу, де свої здібності демонстрували артисти художньої самодіяльності ліцею. Цікавими були виступи Олени Овсепян, Світлани Літвінової, Юрія Чадова, Ірини Заєць та інших.

Та все ж головні події того дня відбувались на першому поверсі, де проходили жваві дискусії нинішніх та майбутніх ліцеїстів, йшло активне обговорення побаченого та почутого. Я бачив, як у декого з відвідувачів світились очі, а це значить, що вони вже, мабуть, обрали собі майбутню професію і мають намір продовжити своє навчання в Запорізькому правобережному професійному ліцеї.

«Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!» – кажемо ми їм.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх