Навчання може и повинно бути цікавим!

Людей до послуху можна примусити,

але до знання їх примусити неможливо.

Конфуцій.

Для кожного педагога зрозуміло, що його предмет найцікавіший та найважливіший. Але досвідчений педагог розуміє, що це ще треба довести. Запорука успіху педагога полягає в мотивації учнів та їх зацікавленості. Саме для цього ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» планує та проводить предметні та професійні тижні, в рамках яких учні приймають участь у олімпіадах, конкурсах та змаганнях. Ці заходи тонізують бажання учнів до пізнання цікавих фактів, демонстрації своїх знань та умінь.


 

Так 31 березня 2016 року в ліцеї в рамках професійного тижня «електротехніки» проводилось предметне змагання «Цікаві запитання у світі «Електрики»». Організатори змагання – викладач спецдисциплін Кардіян Т.М., майстер виробничого навчання Кошеленко Н.В.

Учасники – учні І курсу навчальних груп № 145 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», № 155 «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів». Протягом змагання учасники пройшли сім конкурсів:

-«Конкурс портретів», учасникам пропонується наукове відкриття та галузь діяльності вченого, їх завдання – відгадати його з запропонованих портретів;

-«Конкурс. Що це означає?», робота по картках на яких зображені елементи електричної схеми, що треба відгадати та записати правильну відповідь;

-«Конкурс приладів», представникам команд пропонується прилад, їх завдання – назвати прилад, пояснити його значення та навести приклад використання;

-«Конкурс. Знайди пару», робота по картках, учасникам треба скласти пару з фізичної величини та її одиниці вимірювання;

-«Конкурс. Загадки природи», учасникам пропонуються цікаві факти з природного середовища, приклади зі знайомих казок та побутові спостереження науковців. Їх завдання – відгадати яке явище було відкрите науковцями;

-«Конкурс. Електрична схема», на малюнки наведені зображення приладів, учасники повинні скласти електричну схему;

-«Конкурс. Продовжить визначення», за умовами конкурсу – необхідно правильно закінчити визначення.

Слідкували за роботою учнів та підводили підсумки члени журі у складі:

-Згурська Т.В., методист,

-Буднік Д.О., інженер – електронник,

-Галчанський Г.Ю., майстре виробничого навчання,

-Орос А.С., майстер виробничого навчання.

 

 


За результатами змагань перемогу отримали учні навчальної групи № 145. Учасники змагань, організатори та члени журі отримали заряд бадьорості та позитиву, а також задовольнили свою зацікавленість здобутими знаннями.

01 квітня 2016

Згурська Т.В., методист

ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 71)

Вітаємо Іменинників:


Грицюк Д.І. 12.11

Клімова О.В. 26.11

Козак В.І.  30.11

Забашта Л.Г. 07.11 

Вікторов І.В. 07.11 


Хай здоров’я, радість і достаток

Сиплються немов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято, 
І дарує Вам багато літ!


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 18)

 Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх