Вітаємо учасників ІІІ обласного етапу VI Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

 

Вітаємо учасників ІІІ обласного етапу

VI Всеукраїнського конкурсу

«Моральний вчинок»

 

 

Які посіли І місцев соціальному проекті

Назва: «Наставник поколінь!»

Мета акції: залучити учнів до морально-духовних цінностей, передати їм у спадок досвід старших поколінь, все краще, що накопичили вони впродовж багатьох років праці, продовжити непереривний зв’язок поколінь.

Тематичний напрямок: «Соціальний»

В наш бистроплинний час, ми так стрімко рушаємо у перед за новими досягненнями та почуттями, що зовсім не маємо змоги озирнутись назад, звернути увагу на минуле, на людей, що розпочали будівництво нашого шляху. Ми, сучасне покоління, втрачаємо зв'язок з людьми старшого віку, забуваємо про їх внесок у наше майбутнє. І це, здається, несправедливим. Бо саме вони залишили у спадок відбудовані після війни міста і села, працювали в роки становлення незалежної України і сьогодні примножують славну історію нашого народу.

 

 


 

Для виконання творчої роботи була створена група, яка розпочала вивчення біографії одного з найавторитетніших ветеранів нашого ліцею - Дмитра Івановича Грицюка, що працює в системі профтехосвіти (важко навіть уявити!) - 54 роки! В тому числі в нашому ліцеї – майже півстоліття! Спочатку він працював майстром виробничого навчання,а коли досяг пенсійного віку,перейшов на посаду тесля-столяра, де працює й понині, незважаючи на свій поважний вік.

Наш Дмитро Іванович разом з учнями приймав активну участь у виставках технічної творчості та оглядинах, популяризуючи свою працю і працю свого навчального закладу. Ним та його гуртківцями зібрано вагомий «врожай» грамот та дипломів за перемоги в різноманітних конкурсах. Власними руками Дмитра Івановича та його учнів зроблені макети бронепоїзда, крейсера «Аврора», парусного судна Крузенштерна, ракет «Восток» і «Восход» та ін., які принесли Дмитру Івановичу заслужену славу майстра «Золоті руки».

Досвід роботи Грицюка Д.І. було рекомендовано для вивчення та розповсюдження в усіх професійно-технічних училищах України.

Творча діяльність Дмитра Івановича починалась в стінах навчального закладу, а продовжувалась дома, розкриваючи нові можливості його неабиякого таланту. Його квартира нагадує музей народної творчості, де кожна річ являється предметом декоративно-прикладного мистецтва, радує душу і милує око.

Прогулюючись коридорами ліцею можна побачити витвори Дмитра Івановича: оздоблені навчальні класи,куточки побуту та відпочинку, знайшлося місце навіть квітникам та оранжереям. На стінах у коридорах – багато художніх панно, малюнків, картин, фотографій тощо.

Під час роботи Дмитро Іванович часто співає і це,здається, додає йому сили і натхнення в праці. Незважаючи на свій поважний вік, у нашого ветерана до всього є справи! Він завжди серцем і душею, як і півстоліття тому, разом з учнями. Бо це його любов та поклик на все життя!

За багаторічну педагогічну та трудову діяльність Дмитро Іванович нагороджений дипломами та грамотами, медаллю «Ветеран труда». Його фотографія прикрашає дошку пошани нашого ліцею та навчально-методичного центру. Але найбільшою нагородою для нього є звання «Заслуженого працівника професійно-технічної освіти»,яке він отримав у 1984 році.

Автор Долгова Карина

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 52)

Вітаємо Іменинників:


Лосєва К.С. 05.07

Шишацька Н.І. 13.07

Ананко О.Ю. 10.07

Ясько Ю. В. 28.07

Дзяба І.Г. 12.07Хай здоров'я, радість і достаток, 
Сиплються не мов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято, 
І дарує Вам багато літ!


 

 

Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 13)

 Календар

«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх