«Школа медіаграмотності»

Учень нашого ліцею Колот Артур та бібліотекар Каліниченко І.А. прийняли активну участь в роботі Школи медіаграмотності, яка проходила в м Бердянську з 14 по 18 вересня, на березі дивовижного Азовського моря в пансіонаті «Славутич». 

 

 


 

Організаторами цього необхідного і дуже перспективного заходу стала молодіжна громадська організація - клуб «Співдружність» м Бердянська спільно з Центром дитячої-юнацької творчості ім. Е.М. Руднєвої, проект яких підтримав Благодійний фонд на підтримку демократії Посольства США в Україні.

Критичне мислення, маніпулювання, джинса, фейк, дезінформація, пропаганда. Що це за поняття? Як впливають на наші мозок засоби масової інформації? Які методи і способи використовують для маніпуляції нашою свідомістю?

Про все це нам розповіли фахівці, які займаються вивченням даної проблеми. Для нас було проведено тренінги, уроки медійної грамотності, майстер-класи та багато іншого, що дало нам можливість стати більш освіченими в цій області.

В рамках програми школи, учасники навчилися розпізнавати об'єктивну новина і відрізняти її від маніпуляції, дізналися, чому і якими методами преса може дезінформувати громадян і як можна стати відповідальними споживачами ЗМІ.

Проводили ці заняття журналісти, інформаційні аналітики, експерти, такі як Масютина Марина, Охредько Олег, Сущенко Ігор, Потапова Валентина, Голубєв Віталій, Мельничук Алла і інші, які закликали молодих людей бути активними громадянами і відповідальними споживачами медійної продукції, але найголовніше аналізувати подається нам матеріал з точки зору критичного мислення.

Однією з цікавих форм - став перегляд і обговорення документальних фільмів кінофестивалю «Докудейс» - «Стерти Девіда» і «Ліза, додому!».

Щоб закріпити отримані відомості все мали можливість взяти участь в нових для нас практичних формах навчання - це Форум-театр, квест та дебати, на яких вже з новими знаннями спікери відстоювали свої позиції, стосовно запропонованих тем.

Окреме спасибі хочеться сказати Богомоловій Наталії Миколаївні, яка дала нам можливість дізнатися про такий значимий захід і прийняти в ньому участь.

Бібліотекарь

Каліниченко І.А.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 40)

Іменинники СІЧНЯ

Вітаємо іменинників:

Кошаленко  Н.В. 01.01

Осауленко М.М. 02.01

Кожушко О.О. 02.01 

Понркратенко Д.С. 20.01

Хижняк В.І. 07.01

Казаченко Т.Г. 23.01

Литвиненко Т.І. 27.01

Бажаю кохання, гарних подій,
Здійснення задумів, планів і мрій! 
Щастя квітучого, злетів найвищих,
Шляхів до мети легких і найближчих.

 

 

Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 11)

 Календар

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх