Обласні змагання «Запорізька слава»

15-16 жовтня 2016 року збірна команда ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» взяла участь у обласному змаганні «Запорізька слава» серед учнів та студентів 11 навчальних закладів міста Запоріжжя та Запорізької області. Профтехнічну освіту Запорізької області представили наступні заклади: Державний навчальний заклад «Запорізький правобережний професійний ліцей», Державний навчальний заклад «Чубарівський професійний аграрний  ліцей»,  Державний навчальний заклад «Токмацький професійний ліцей».

 

 


 

Відбулося це патріотичне свято на острові Хортиця – перлині нашого Запорізького краю.

Запорозькі козаки славилися в Європі як універсальні воїни і це вміння досягалося способом життя та особливим вишкілом. Козаки постійно тренувалися в різних видах двобію та особливо полюбляли боротьбу. На Січі запорожці змагалися в більш ніж двадцяті видах боротьби. І зараз, виховує молодь в козацьких традиціях запорожці проводять такі змагання.

Організаторами цього заходу стали Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА спільно з Обласним центром патріотичного виховання молоді.

Метою та головним завданням цих змагань став розвиток та популяризація козацьких традиційних видів фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед запоріжців, особливо серед підростаючого покоління.

 

 

Команда нашого ліцею складалася з 9 учнів та керівника фізичного виховання Міщенко Р. В.

15 жовтня пройшло урочисте відкриття свята та були проведенні заняття, військовими, які пройшли зону АТО та військовими які проходять службу у м. Запоріжжя.

16 жовтня були проведені заняття з козаками.

Види по яким проводилися змагання:

1.Змагання Лава на лаву.

2.Володіння шаблею.

3.Фехтування на козацьких (макетах) шаблях.

4.Метання ножа в ціль.

5.Метання списа в ціль.

6.Боротьба «На поясах».

Нашим хлопцям дуже сподобалося брати участь у цих змаганнях.

Команду нагородили грамотою від Обласного центру патріотичного виховання молоді за наполегливість та високу активність під час оволодіння військово-прикладними видами спорту та навичками козацьких традиційних бойових мистецтв, а також вагомий внесок у розвиток напрямку національно-патріотичного виховання молоді у Запорізькій області.

Під час проведення змагань на сцені відбувався концерт з народними колективами, співаками, показові виступи шкіл бойових мистецтв.

Особиста подяка нашим хлопцям:

Група № 165 - Проскуряков О., Дмитрусенко Є, Карпій С.

Група № 14 - Глова В., Прокопенко А.

Група № 54 – Попов І., Головатенко В.

Група № 155 – Кажанов Я., Павленко М.

Бібліотекар Каліниченко І.А.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх