Науковий підхід до навчання дітей.

Свого часу видатний педагог Василь Сухомлинський закликав нас «серце віддавати дітям». Він був справжнім «другом» для дітей, а саме це й покладено в основу гуманної та толерантної педагогіки. 

 

 


 

Через всю його педагогічну систему червоною ниткою прокладено ідею нерозривності виховання і освіти, естетичного, фізичного та трудового розвитку дитини, як гармонійної особистості. У першій частині своєї трилогії про становлення особистості дитини, а саме, «Серце віддаю дітям», Василь Сухомлинський визнає – «…щоб не перетворити дитину в сховище знань, комору істин, правил і формул, треба вчити його думати…». Навіть, не читаючи цієї книги, кожен педагог ставить собі за мету – навчити думати свого учня.Для цього педагоги вивчають та опановують безліч новітніх педагогічних технологій і прийомів, впроваджують у свою практику, отримавший визнання, педагогічний досвід своїх колег. Але не завжди результат відповідає очікуванню.

Саме з цієї причини, серед педагогічних працівників ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» проводились педагогічні читання з теми «Психологічні труднощі у навчанні учнів. Типологія, причини та шляхи їх подолання». Доповідач практичний психолог ліцею Вікторов І.В. звернув увагу колег на результати та статистику з досліджень цього питання, перелічив головні причини неуспішності учнів, надав поради з їх усунення. Окрім цього, враховуючі отримане педагогами інформаційне навантаження з теми, провів рефлексивні вправи – «який Ви педагог?», «дізнайтеся себе краще».

 

Докладніше з матеріалами доповіді можна ознайомитись на сторінках Методичного порталу 

 

17 жовтня 2016 рік

Згурська Т.В., методист

ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх