Нам є про що поговорити!

Теорія мертва при відсутності практики,

але практика без теорії - незряча.

В. Зубков

03 листопада 2016 року ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» радо приймав своїх колег з усієї Запорізької області.

На семінар – практикум з теми «Проектна технологія як інноваційний ресурс удосконалення методичної роботи ПТНЗ» завітало близько 30-ти заступників директора з навчальної роботи та методистів.

 

 

 

На початку семінару, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Нідерман Н.К. налаштувала всіх присутніх на плідну та доброзичливу роботу.

Розпочалось спілкування зі знайомства з головними напрямками роботи ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей». Директор ліцею Цвєтков В.П. зосередив увагу гостей на здобутках закладу, вагомий внесок в розвиток іміджу закладу з боку усього педагогічного та учнівського колективів.

Нідерман Н.К. ознайомила присутніх з підсумками моніторингу стану методичної роботи у ПТНЗ Запорізької області. Оголосила подяку колегам за плідну роботу за результатами минулого навчального року, побажала наснаги у подальшій професійній діяльності.

 

 

З метою розповсюдження власного досвіду з організації методичної роботи серед педагогічних працівників своїх закладів виступали з темами:

-«Управлінський супровід організації проектної діяльності у навчальному закладі», Суєтова С.В., методист ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»;

«Створення методичного проекту «Школа професійного становлення», Шелухіна З.В., Панасенко Л.Б., методисти ДНЗ «Багатопрофільний професійний ліцей».

 

 

Після чого перейняли естафету у спілкуванні педагогічні працівники ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей».

Голова методичної комісії «Професійно-технічного циклу» Кардіян Т.М., розповіла про головні завдання, які стоять перед членами методичної комісії, навела приклади сучасних педагогічних форм і методів роботи, що використовуються педагогічними працівниками ліцею у підготовці кваліфікованих робітників.

Методист ліцею Згурська Т.В. продемонструвала перелік ІКТ над впровадженням та використанням яких працює педагогічний колектив. У підтвердження цього всіх було запрошено на відкритий урок з професійно-теоретичного підготовки.

Шахрайчук Л.І., молодий та перспективний викладач ліцею, на уроці з «інформаційних технологій» наочно довела зручність та сучасність подання нового матеріалу за допомогою інтерактивної дошки.

 

 

Нотку релаксу освітянам подарував практичний психолог ліцею Вікторов І.В., організував та провів з гостями психологічні вправи на розкриття власного ресурсу.

На доказ того, що педагог – це людина креативна та різнобічно розвинена, методист Згурська Т.В. провела майстер-клас зі створення сувенірної іграшки «пташки - щастя».

07 листопада 2016 рік,

Згурська Т.В., методист

ДНЗ «Запорізький правобережний

професійний ліцей»Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 71)

Вітаємо Іменинників:


Грицюк Д.І. 12.11

Клімова О.В. 26.11

Козак В.І.  30.11

Забашта Л.Г. 07.11 

Вікторов І.В. 07.11 


Хай здоров’я, радість і достаток

Сиплються немов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято, 
І дарує Вам багато літ!


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 18)

 Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх