ТЕМАТИЧНА ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Зранку всі учні ліцею побачили стіл, накритий скатертиною, на столі – хлібина, запалена свічка.

Композиція з колосків та калини перед столом. Так і почалась урочиста лінійка-реквієм пам’яті жертв Голодомору яку організувала Рада Самоврядування ліцею.Завжди поряд з хлібом стояло життя… Життя… Що може бути прекрасніше, дорожче за життя? А лежить через життя безліч доріг – дорога честі, дорога правди, зла, жорстокості. Насилля, підлості… Хто яку обере. серед безліч доріг – є дорога Пам’яті.

Пам'ять! Це вона веде нас у спогади, де переплелись горе, сльози, кров, життя і смерть. «Де кожен день в поєдинку, «Життя» чи «Смерть», перемагала «Смерть».

 

 

В урочистостях до Дня жертв Голодомору прийняв участь весь колектив ліцею. Виховні години, бесіди, покладання квітів до меморіалу жертв Голодомору, тематична виставка свідчень - то наша сьогоднішня пам'ять, хоча із запізненням у кілька довгих десятиліть. «Свічки пам’яті» було запалено учнями та педпрацівниками ліцею. Реквієм, колокольний дзвін. Ми пам’ятаємо! Ми не байдужі, ні до своєї історії, ні до свого народу!

 

 

Автор Ананко О.Ю.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх