День без тютюну

17.11.2011 -   "Юність чудовий період життя кожної людини, коли попереду багато планів та преспектив." Відмовся від паління! Обери здоровий спосіб  життя - під цим дивізом пройшов день без тютюна!


Розпочався день з анкетування в групах про шкідливість куріння та виявлення проценту курців серед дівчат і хлопців. Психолог ліцею розповів про наслідки тютюнопаління, про розвиток залежності. З учнями була проведена бесіда, з  лікарем 9-тої лікарні, щодо шкідливості паління. Фахівець наголосив, що тютюнопаління сприяє розвитку серцево-судинних, нервових, психічних, онкологічних та спадкових захворювань.

Розповідав про те, що кинути палити не легко, але реально, та пропонував скористатися порадами сучасної медицини з цього питання.

Міняю цигарки на вітамінку!

Учні міняли цигарки на вітаміни та цукерки. Добровольців було достатньо. 

В группі 11,10 було проведено  рольову гру  "Суд над сигаретою", де учні ще раз, підкреслили, що палити - здоровью шкодити. (Суддя, прокурор, лікар, хімік, учитель, пожежник, підсудний) учні що грали ці ролі, розповіли до чого може привести паління.


Памятайте! Найбільш важливим фактором у боротьбі із палінням є оточення...


Всі фото: тут


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх