Зв'язок між минулим і майбутнім

Сучасна цивілізація заснована на прагматизмі. Розум, на який людство поклало основні надії, полонили гроші, матеріальні блага, швидкій успіх і необмежена влада. Люди забули про Бога, відкинули мораль, «приватизували» право і побігли вперед не помічаючи того, що біжать у напрямі до прірви.

Але людину тримає у цьому світі глибока віра у краще майбутнє, у свої сили, у сили людського інтелекту, у духовність,у зустріч з прекрасним.

 З пізнання навколишньогосвіту, історії рідного краю, культури запорізького козацтва нашої області та сусідніх областей продовжився рух «Пізнай свій краї» для колективу «Запорізького правобережного професійного ліцею».

28 червня, в день коли вся наша країна святкувала День Конституції України, наша ліцейна родина за традицією відправилася на екскурсію по святиням Придніпров’я у м. Новомосковськ, Дніпропетровської області.

Спогади про цю цікаву і яскраву подорож залишаться у нас надовго. Те що ми побачили і почули про святі міста не залишили байдужими нікого з присутніх.

 Ми побачили справжній шедевр козацької архітектури –Свято-Троїцький собор, побудований без жодного залізного цвяха ще у XVIII столітті! Собор і досі залишається пам’яткою героїчного минулого та зберігає чимало таємниць і загадок.

 Завітали до Свято-Миколаївського Пустинного Самарського чоловічого монастиря, що знаходиться на березі річки Самари, який зустрів нас своїм дзвоном, що є дуже гарною прикметою.Колись це буласправжня святиня для запорізьких козаків.У XVII столітті на цій території знаходились школа та шпиталь, а згодом там розмістився монастир з притулком для відставних козаків, а такожвідвідалиунікальну підземну церкву.

Але ті враження які ми отримали, не були б такими яскравими без екскурсовода, яка дуже цікаво розповідала про запорізьку козаччину, про нащадків козацького роду, віруючих, талановитих, мудрих людей які тягнулись до прекрасного, справедливого.

 Ми ще довго будемо пам’ятати розповіді екскурсовода,легенди, вірші, завдяки яким ми ніби ставали очевидцямиминулих років. Віриться, що безмежна любов і доброта які так щедро сіються служителями монастирю дадуть чудові сходи на духовній ниві України.


А колектив ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» одержав заряд енергії від побаченого, почутого, від зустрічі з духовністю та красою, став милосерднішим, мудрішим

Автор бібліотекар Каліниченко І.А.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх