Привітання Батьківської Ради ліцею з початком навчального року

 

ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» - що для нас Лековської Ольги Ілінічни, Волкової Алли Григорівни членів Батьківської Ради означають ці слова?

 

 

 

 

 

 

Ми думаємо треба розпочати з того що наші діти Лековський Захар та Волков Олександр прийшли в цейнавчальний заклад отримати професію, самовизначитися. Але в ліцеї наші діти не просто навчаються, вони мають можливість розвиватися, мріяти, дискутувати й отримувати нові знання в цікавій, креативній атмосфері.

 

 

Весь колектив працює над тим щоб атмосфера в навчальному закладі була доброзичлива, відношення з учнями та батьками відкриті та толерантні.. Ліцей дає можливість нам батькам, повністю інтегруватися в навчально-виховний процес, прийняти в ньому активну участь. В навчальному закладі гарна матеріально-технічна база, яка постійно оновлюється, що дає можливість отримувати знання та навчати за допомогою сучасних технологій. Головне що батьки допомагають в процесі розвитку навчального закладу. І все це в атмосфері довіри і співпраці.


В нашому ліцеї навчаються всі: учні, працівники, батьки і цей процес непереривний та постійний. Для учнів комфортні умови розвитку, а для батьків навчання та допомога (семінари і практикум, зустрічі з психологом, тренінги). Нам розказують про те – як виправити помилки в вихованні, як допомогти в навчанні, як набути професійних навичок. А головне в нашому ліцеї, створено неповторне відчуття єдиної родини.


Ми разом долаємо труднощі, спілкуємось, відпочиваємо, займаємось спортом. В ДНЗ «ЗППЛ» завжди зрозуміють, допоможуть, навчать.


Автори Лековська Ольга Ілінічна, Волкова Алла Григорівна


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

Запорізький правобережний Професійний Ліцей запрошує учнів шкіл та усіх бажаючих на День відкритих дверей та презентацію професій 10 листопада 2017 року за адресою вул. Вишневсьго 2Запрошуємо на навчання

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів (Комп’ютерна діагностика сучасних автомобілів)

 

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з визначенням основ програмування та Web-дизайну)

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювання машин; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту автомобілів

 

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

 

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

Оператор комп’ютерного набору, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

 


 

 

 

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 25)

 Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх