Семінар-практикум

19 жовтня 2017 року ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» радо приймав своїх колег з усієї Запорізької області.

На семінар-практикум з теми «Удосконалення уроків професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовки на основі використання сучасних педагогічних технологій» завітали викладачі та майстри виробничого навчання з професій «Слюсар-ремонтник», «Слюсар з ремонту автомобілів».

 

 


 

На початку семінару методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Немченко М.М.налаштувала всіх присутніх на плідну та доброзичливу роботу.

Розпочалось спілкування зі знайомства з головними напрямками роботи ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей». Директор ліцею Цвєтков В.П. зосередив увагу гостей на здобутках закладу, вагомий внесок в розвиток іміджу ліцеюз боку усього педагогічного та учнівського колективів.

 

 

Заступник директора з НВР Павленко О.О. ознайомила присутніх з вимогами професійної компетенції професії «Слюсар-ремонтник» при проведення змагань за методикою міжнародної організації WORLDSKILLS  INTERNATIONAL.

 

 

Голова методичної комісії педагогічних працівників професійно-технічного циклу Кардіян Т.М. розповіла про головні завдання, які стоять перед членами методичної комісії, навела приклади сучасних педагогічних форм і методів роботи, що використовуються педагогічними працівниками ліцею у підготовці кваліфікованих робітників, продемонструвала перелік ІКТ, над впровадженням та використанням яких працює методична комісія. Для підтвердження цього всіх було запрошено на інтегрований відкритий урок з професійно-теоретичного підготовки з професії «Слюсар-ремонтник».

 

 

Викладач Кожушко О.О. на уроці з предмета «Слюсарна справа» наочно довела впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при закріпленні вивченого матеріалу. Урок проходив у формі ділової гри, на якому змагалися дві команди. Оцінювало роботу учнів компетентне журі.:Наприкінці уроку (стадія «Рефлексія») учні висловили свою думку та емоції щодо продуктивності уроку. Хлопці оцінили свою активність на уроці, корисність і цікавість форми проведення уроку, колективну роботу в групах.

 

 

В рамках відкритого засідання гуртка технічної творчості «HandMadeDecor» майстер виробничого навчання Осауленко М.М. провів майстер-клас по виготовленню елементів декору для дизайну інтер`єра.

 

 

Гості ліцею ознайомилися з комплексним методичним забезпеченням професії «Слюсар-ремонтник», оглянули кабінети та майстерні з даної професії.

Методист Немченко М.М. та заступник директора з НВР Павленко О.О. підвели підсумки плідної роботи учасників семінару.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Розклад уроків

Розклад уроків з 12.01.2017

 

12012017.xlsx [59.96 Kb] (cкачувань: 71)

Вітаємо Іменинників:


Грицюк Д.І. 12.11

Клімова О.В. 26.11

Козак В.І.  30.11

Забашта Л.Г. 07.11 

Вікторов І.В. 07.11 


Хай здоров’я, радість і достаток

Сиплються немов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято, 
І дарує Вам багато літ!


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 18)

 Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх