З Днем Святого Миколая!

День улюбленого свята дітей та дорослих розпочався в ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» з привітання учнів та педпрацівників ліцею з Днем Святого Миколая.

Святий Миколай – покровитель дітей, чарівник, який нагороджує всіх учнів за хорошу поведінку та навчання. А якщо погано – отримуй різку.

З ініціативи Ради учнівського самоврядування та учнівської профспілки кожен отримав цукерки, а от різок не було.

 

 


 

Продовжилось свято для обдарованих учнів, дітей – сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування святковим заходом у «Запорізькому обласному центрі молоді»

 

 

Дуже яскраві виступи учнів, нагородження найкращих грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Науково - методичного центру професійно-технічно освіти у Запорізькій області.  До речі серед нагороджених і наші учні Маслов Семен і  Кислова Марина. А також особисте поздоровлення  Директора  Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Озеровій Т.Я. та директора Науково - методичного центрупрофесійно-технічно освіти у Запорізькій області  Паржницького О.В.  надали заходу  святкову атмосферу. А потім всі відвідали свято біля Головної ялинки міста. Святий Миколай  опікується учнями, студентами, мандрівниками, водіями, торгівцями, моряками. Тож побажаємо всім захисту, гараздів та всього найкращого.

 

 

Автор Шевцова Анастія


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Створити аккаунт

 Оголошення

На базі нашого ліцею існує комп’ютерна академія Cisco, яка проводить безкоштовне навчання. В кінці навчального курсу якого всі отримують сертифікати міжнародного зразка.

Іменинники ГРУДНЯ

Вітаємо іменинників:


Цигипа В.А. 01.12

Кучерявий Р.Р. 09.12

Лисиця І.В. 09.12

Цигипа В.В. 12.12

Мітрова Ю.В. 30.12


Нехай цей день прекрасним буде
І всі збуваються мрії.

Хай сонце світить вам усюди 
І усміхаються квіти.


 


 Скачати та читати статтю Zvernennya_bezpeka.doc [36 Kb] (cкачувань: 20)

Міністерство освіти і науки України - http://mon.gov.ua/

Департамент професійно-технічної освіти - http://mon.gov.ua/about/departamenti/departament-profesijno-texnichnoyi-osviti.html

НМЦ ПТО у Запорізькій області - http://nmc-pto.zp.ua/

Український центр оцінювання якості освіти - http://rc.dnepr@testportal.com.ua

 Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 Сайти друзів

1

2

3

4


▲ Наверх